Sevgili Konya’da ki Öğrencilerimiz Zamanınızı ve Paranızı Boşa Harcamayın

Tez yazmak uzmanlık ve ciddiyet isteyen bir iştir. Bu süreçte zamanı iyi kullanmak ve sizlerin isteklerini en iyi şekilde anlamak, onları hayata geçirmek ve yazıya dökmek sabır isteyen bir iştir. Tezlerinizde yapılacak hatalar size zamandan kaybettirecek ve verdiğiniz ücreti de çöpe atmış olacaksınız. En önemlisi ise yaşamınızda önemli rol oynayacak olan eğitim hayatınızın son noktasını stresle dolu geçireceksiniz. Siz de işinizi şansa değil profesyonel ellere bırakmak istemez misiniz?

Tez Yazım Merkezi
Tez Yazım Merkezi

DOKTORA TEZİ HAZIRLAMA DANIŞMANLIĞI

Doktora tezleriniz için profesyonel ekibimiz ile sizler için gerekli araştırmaları yapıyor, sizlere ar-ge sonuçlarını bir rapor halinde sunuyor ve istekleriniz doğrultusunda doktora teziniz için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

YÜKSEK LİSANS TEZİ HAZIRLAMA DANIŞMANLIĞI

Yüksek Lisansınız sona erdi ve artık bunu eksiksiz bir tez ile sonlandırmanız gerekiyor. İşte tam da burada profesyonel hocalarımız ile biz devreye giriyoruz ve sizlerin yüksek lisans tezi hazırlama işinizi biz üstleniyoruz.

LİTERATÜR TARAMA

Literatür tarama, var olan kaynaklar içerisinde belirli bir konunun detaylı biçimde araştırılması ve o konuya ait verilerin sistemli biçimde toplanması sürecidir. Bu süreci hızlandırmak ve kesin sonuca ulaşmak istiyorsanız ekibimiz tecrübesiyle sizleri bekliyor.

ANKET / SPSS VERİ ANALİZİ

Yüksek lisans ve doktora çalışmalarınızda isteğiniz doğrultusunda hata payı sıfır olacak şekilde anket analizi / spss veri analizi tablo, grafiklerinin oluşturulması ve bulgular hizmetlerini sunmaktayız.

%100 Başarıyı Bizimle Yakalamak İçin Saat 07;30-23;00 arası haftanın 7 günü Telefon numaramızdan veya E-Posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Alanında deneyimli ve birikimli İstatistik ve Biyoistatistik uzmanlarımızla iletişim halinde olursunuz. Türkiye Tez Yazım Merkezi olarak devlet ve özel üniversite doktora, lisans ve yüksek lisans tezlerini yazıyoruz.


Neden Biz

×

Sizin İçin Burdayız

× ONLİNE DESTEK...TIKLAYIN 7/24